Externe competitie VAS 2018 - 2019
Laatste update zaterdag 13 april 2019
  • Voor startratings, teamratings en TPR wordt verwezen naar de KNSB (klik rechtsboven op "Naar Schaken.nl") en de SGA (alleen SGA-teams).
  • Details

datum klasse thuis uit uitslag, opmerkingen
| plaats op ranglijst
Vergissingen voorbehouden
Raadpleeg bij twijfel de site van de KNSB (www.schaken.nl) en/of de SGA (www.sgaschaken.nl).
Laat de muisaanwijzer zonder te klikken rusten op de uitslag rechts en er verschijnt verklarende tekst over de wedstrijd.
blokje   winst
blokje   gelijk
blokje   verlies
blokje   voorlopig
zaterdag 15 september 2018 KNSB 2B VAS 1 BSG 2 blokje   4 - 4
zaterdag 15 september 2018 KNSB 3C VAS 2 Caissa 3 blokje   6 - 2
zaterdag 15 september 2018 KNSB 4D VAS 3 Woerden blokje   2½ - 5½
donderdag 27 september 2018 SGA Hoofdklasse VAS 5 VAS 6 blokje   5½ - 2½  blokje  
woensdag 3 oktober 2018 SGA 3A De Amstel 5 VAS 10 blokje  1 - 7
donderdag 4 oktober 2018 SGA 1A VAS 7 De Wachter 1 blokje  5½ - 2½
zaterdag 6 oktober 2018 KNSB 2B De Waagtoren 1 VAS 1 blokje  4 - 4
zaterdag 6 oktober 2018 KNSB 3C Caissa-Eenhoorn 2 VAS 2 blokje  3½ - 4½
zaterdag 6 oktober 2018 KNSB 4D Amsterdam West 2 VAS 3 blokje  6 - 2
zaterdag 6 oktober 2018 KNSB 6B De Waagtoren 4 VAS 4 blokje  6 - 2
donderdag 11 oktober 2018 SGA Hoofdklasse VAS 6 Zukertort Amstelveen 3 blokje  2 - 6
donderdag 18 oktober 2018 SGA 2A VAS 9 Amsterdam West 8 blokje  7 - 1
donderdag 18 oktober 2018 SGA 3B VAS 11 EsPion 4 blokje  8 - 0
voor maandag 29/10/2018 KNSB Beker
Poule B
Zuid-Oost United VAS blokje  1 - 3
vrijdag 19 oktober 2018 SGA Hoofdklasse ENPS 1 VAS 5 blokje  3½ - 4½
maandag 22 oktober 2018 SGA 2B Fischer Z 3 VAS 8 blokje  3 - 5
woensdag 31 oktober 2018 SGA Hoofdklasse De Raadsheer 1 VAS 6 blokje  4½ - 3½
vrijdag 2 november 2018 SGA 3A Chaturanga 2 VAS 10 blokje  2½ - 5½
zaterdag 3 november 2018 KNSB 2B VAS 1 Amersfoort 1 blokje  6 - 2
zaterdag 3 november 2018 KNSB 3C VAS 2 Leiderdorp 1 blokje   3½ - 4½
zaterdag 3 november 2018 KNSB 4D VAS 3 De Waagtoren 2 blokje  2½ - 5½
zaterdag 3 november 2018 KNSB 6B VAS 4 DD 4 blokje  3½ - 4½
donderdag 8 november 2018 SGA Hoofdklasse VAS 5 Caissa 7 blokje   2½ - 5½.
donderdag 8 november 2018 SGA 1A Oosten-Toren 1 VAS 7 blokje   7 - 1
donderdag 15 november 2018 SGA 2A EsPion 2 VAS 9 blokje   4½ - 3½
woensdag 21 november 2018 SGA Hoofdklasse De Amstel 2 VAS 6 blokje  2½ - 5½
woensdag 21 november 2018 SGA 3B De Volewijckers 2 VAS 11 blokje  2½ - 5½
donderdag 22 november 2018 SGA 2B VAS 8 MSK 1 blokje  4 - 4
zaterdag 24 november 2018 KNSB 2B Paul Keres 2 VAS 1 blokje   6 - 2
zaterdag 24 november 2018 KNSB 3C Fischer Z 1 VAS 2 blokje  3½ - 4½
zaterdag 24 november 2018 KNSB 4D ZSC-Seande 2 VAS 3 blokje   6½ - 1½
zaterdag 24 november 2018 KNSB 6B ZSC-Seande 3 VAS 4 blokje   4½ - 3½
donderdag 29 november 2018 SGA Hoofdklasse Amsterdam West 3 VAS 5 blokje  3½ - 4½
donderdag 29 november 2018 SGA 1A VAS 7 De Volewijckers 1 blokje   1½ - 6½
donderdag 29 november 2018 SGA 3A VAS 10 ENPS 6 blokje  5 - 3
vrijdag 30 november 2018 SGA-cup VAS 4 Zukertort Amstelveen 2 blokje  2½ - 1½
donderdag 6 december 2018 KNSB Beker Poule B VAS Paul Keres (gaat door) blokje  2 - 2
donderdag 13 december 2018 SGA Hoofdklasse VAS 5 Fischer Z 2 blokje  5½ - 2½
donderdag 13 december 2018 SGA 2A VAS 9 ENPS 5 blokje  4½ - 3½
zaterdag 15 december 2018 KNSB 2B VAS 1 Kennemer Combinatie 2 blokje  4 - 4
zaterdag 15 december 2018 KNSB 3C VAS 2 Kennemer Combinatie 3 blokje  4½ - 3½
zaterdag 15 december 2018 KNSB 4D VAS 3 HWP Zaanstad 1 blokje   1½ - 6½
zaterdag 15 december 2018 KNSB 6B VAS 4 vrije ronde blokje n.v.t.   7e
woensdag 19 december 2018 SGA 2B De Amstel 4 VAS 8 blokje  1½ - 6½
donderdag 20 december 2018 SGA Hoofdklasse VAS 6 ENPS 1 blokje  4½ - 3½
donderdag 10 Januari 2019 SGA 1A VAS 7 Amsterdam West 5 blokje  4 - 4
donderdag 10 januari 2019 SGA 3B VAS 11 Amsterdam West 9 blokje  6½ - 1½
11-27 januari 2019 Tata Steel Chess Tournament
Weekendvierkamp 11,12 en 13 januari.
Dagvierkamp 14, 15 en 16 januari.
Op woensdag 16 januari speelde de hoogste groep in TAQA Theater de Vest in Alkmaar.
Tienkamp 18 - 27 januari.
Op woensdag 23 januari speelde de hoogste groep in Leiden.
dinsdag 29 januari 2019 SGA Hoofdklasse Caissa 7 VAS 6 blokje  4½ - 3½
dinsdag 29 januari 2019 SGA 3A Caissa 12 VAS 10 blokje  0 - 8
zaterdag 9 februari 2019 KNSB 2B Laurierboom-Gambiet 1 VAS 1 blokje  4½ - 3½
zaterdag 9 februari 2019 KNSB 3C En Passant 2 VAS 2 blokje  2½-5½
zaterdag 9 februari 2019 KNSB 4D HWP Haarlem 3 VAS 3 blokje  6½ - 1½
zaterdag 9 februari 2019 KNSB 6B Combiteam Het Spaarne / Heemsteedse SC 2 VAS 4 blokje  6 - 2
maandag 11 februari 2019 SGA 2A Almere 6 VAS 9 blokje  1½ - 6½
donderdag 14 februari 2019 SGA Hoofdklasse Amsterdam West 4 VAS 5 blokje  3 - 5
dinsdag 19 februari 2019 SGA 3B Caissa 11 VAS 11 blokje  5 - 3
donderdag 21 februari 2019 SGA Hoofdklasse VAS 5 Caissa 6 blokje  3 - 5
donderdag 21 februari 2019 SGA 2B Amsterdam West 7 VAS 8 blokje  3 - 5
donderdag 28 februari 2019 SGA Hoofdklasse VAS 6 Amsterdam West 3 blokje  6½ - 1½
donderdag 28 februari 2019 SGA 3A VAS 10 ZZ 1 blokje  7 - 1
maandag 4 maart 2019 SGA 1A Laurierboom-Gambiet 2 VAS 7 blokje  4 - 4 • 5e
donderdag 7 maart 2019 SGA 2A VAS 9 ENPS 3 blokje  3½ - 4½
maandag 11 maart 2019 SGA Hoofdklasse Fischer Z 2 VAS 6 blokje  3½ - 4½
zaterdag 16 maart 2019
ronde 7
KNSB 2B AAS 1 VAS 1 blokje  2½ - 5½ • 5e
zaterdag 16 maart 2019 KNSB 3C Dierenkliniek Zuiderkaag MACh 1 VAS 2 blokje  3½ - 4½ • 1e
zaterdag 16 maart 2019 KNSB 4D VAS 3 BSG 3 blokje  1½ - 6½ • 10e
zaterdag 16 maart 2019 KNSB 6B Purmerend 3 VAS 4 blokje  3½ - 4½ • ged. 5-6e
woensdag 20 maart 2019 Verkiezingen Provinciale Staten en Waterschappen. Uitslag
donderdag 21 maart 2019 SGA 2B VAS 8 ENPS 4 blokje  3 - 5 • ged. 2/3e
donderdag 21 maart 2019 SGA 3B VAS 11 Almere 7 blokje  niet gespeeld
vrijdag 22 maart 2019 SGA Hoofdklasse ENPS 2 VAS 5 blokje  ½ - 7½
donderdag 28 maart 2019 SGA-cup VAS 4 De Amstel 1 blokje  3½ - ½
donderdag 28 maart 2019 SGA 1A VAS 7 Isolani 1 blokje  5½ - 2½ • ged. 4-5e
donderdag 28 maart 2019 SGA 3A EsPion 3 VAS 10 blokje  5½ - 2½ • eff. 2e
dinsdag 2 april 2019 SGA 2A KLM-Pegasus 1 VAS 9 blokje  3½ - 4½ • ged. 2-3e
donderdag 4 april 2019 SGA Hoofdklasse VAS 5 De Amstel 2 blokje  5½ - 2½ • ged. 1-3e
donderdag 11 april 2019 SGA Hoofdklasse VAS 6 Amsterdam West 4 blokje  6 - 2 • ged. 5-6e
donderdag 11 april 2019 SGA 3B Oosten-Toren 3 VAS 11 blokje  3½ - 4½ • 1e
zaterdag 13 april 2019 KNSB 2B VAS 1 SOPSWEPS'29 1 blokje  3½ - 4½ ged. 6-8e
zaterdag 13 april 2019 KNSB 3C VAS 2 HSG 1 blokje  4 - 4
zaterdag 13 april 2019 KNSB 4D Purmerend 2 VAS 3 blokje  5½ - 2½ • 10e
zaterdag 13 april 2019 KNSB 6B VAS 4 Purmerend 4 blokje  5 - 3 5e
maandag 15 april 2019 SGA 1A Almere 5 VAS 7 blokje  7 - 1 • ged. 4-5e
maandag 22 april 2019 Tweede Paasdag
woensdag 24 april 2019 SGA 2B De Raadsheer 3 VAS 8 blokje  . - .
donderdag 25 april 2019 SGA Hoofdklasse VAS 5 Zukertort Amstelveen 3 blokje  . - .
donderdag 25 april 2019 SGA 3A VAS 10 Caissa 10 blokje  . - .
zaterdag 27 april 2019 Koningsdag
dinsdag 30 april 2019 SGA Hoofdklasse Caissa 6 VAS 6 blokje  . - .
donderdag 2 mei 2019 SGA-cup VAS 4 Laurierboom-Gambiet 2 blokje  . - .
donderdag 9 mei 2019 SGA 2A VAS 9 De Raadsheer 2 blokje  . - .
zaterdag 11 mei 2019 KNSB 2B Caissa 2 VAS 1 blokje  . - .
zaterdag 11 mei 2019 KNSB 3C Amsterdam West 1 VAS 2 blokje  . - .
zaterdag 11 mei 2019 KNSB 4D VAS 3 Zuid-Oost United 1 blokje  . - .
woensdag 15 mei 2019 SGA Hoofdklasse De Raadsheer 1 VAS 5 blokje  . - .
donderdag 16 mei 2019 SGA 2B VAS 8 Caisse 9 blokje  . - .
donderdag 16 mei 2019 SGA 3B VAS 11 vrije ronde blokje   n.v.t.
donderdag 23 mei 2019 SGA Hoofdklasse VAS 6 ENPS 2 blokje  . - .
donderdag 23 mei 2019 Verkiezingen Europees Parlement
maandag 27 mei 2019 Verkiezing leden nieuwe Eerste Kamer door de Provinciale Staten
donderdag 30 mei 2019 Hemelvaartsdag
maandag 10 juni 2019 Tweede Pinksterdag
maandag 10 juni 2019 Installatie leden nieuwe Eerste Kamer
Jeugd per 4 maart 2019 (viertallen)
Meesterklasse C na acht van de acht ronden
VAS C1 15 MP 26 BP 1e
VAS C2 8 MP 16 BP 12e
Meesterklaasse D na 9 van de 9 ronden
VAS D1 10 MP 22½ BP 7e
VAS D2 9 MP 17V BP 14e
Promotieklasse A na 7 van de 7 ronden
VAS A1 9 MP 15½ BP 4e
lagere klassen nog niet begonnen.