Externe competitie VAS 2019 - 2020
Laatste update zondag 8 december 2019

SGA-beker:
Goud (rating onbeperkt): VAS bye in eerste ronde
Zilver (rating onder 1900): VAS 1- Caissa 1
Brons (rating onder 1600): VAS bye in de eerste ronde

Indeling VAS-teams seizoen 2019-2020
VAS 1 = KNSB 2C VAS 2 = KNSB 2B VAS 3 = KNSB 4E VAS 4 = KNSB 6C VAS 1 (5) = SGA Hoofdklasse VAS 2 (6) = SGA Hoofdklasse VAS 3 (7) = SGA Klasse 1A VAS 4 (8) = SGA Klasse 2B VAS 5 (9) = SGA Klasse 2A VAS 6 (10) = SGA Klasse 2B

 
datum klasse thuis uit uitslag, opmerkingen
| plaats op ranglijst
Vergissingen voorbehouden
Raadpleeg bij twijfel de site van de KNSB (www.schaken.nl) en/of de SGA (www.sgaschaken.nl).
Laat de muisaanwijzer zonder te klikken rusten op de uitslag rechts en er verschijnt verklarende tekst over de wedstrijd.
blokje   winst
blokje   gelijk
blokje   verlies
blokje   voorlopig
zaterdag 28 september 2019 KNSB 2C VAS 1 Zukertort Amstelveen 2 blokje   5 - 3 | 2e van 10
zaterdag 28 september 2019 KNSB 2B VAS 2 JuRo Unirek / De Wijker Toren 1 blokje   3 - 4 | 6-8e van 10
zaterdag 28 september 2019 KNSB 4E VAS 3 JuRo Unirek / De Wijker Toren 2 blokje   3 - 5 | 8e van 10
vrijdag 4 oktober 2019 SGA 1A Zukertort Amstelveen 2 VAS 3 blokje   5 - 2 | 6-8e van 8
donderdag 10 oktober 2019 SGA Hoofdklasse VAS 2 blokje VAS 1 blokje blokje   4 - 3
donderdag 17 oktober 2019 SGA 2A VAS 5 Caissa 5 blokje   5 - 2 | 2-3e van 8
donderdag 24 oktober 2019 KNSB Beker VAS Amsterdam West blokje   2 - 2 Alleen winst door de zwartspelers, de vlugger- ronde leverde VAS winst op met 3-.
donderdag 24 oktober 2019 SGA Hoofdklasse VAS 1 Caissa 1 blokje   2 - 5 | 10e van 10
donderdag 24 oktober 2019 SGA 2B VAS 6 blokje VAS 4 blokje blokje   2 - 6
vrijdag 1 november 2019 SGA Hoofdklasse ENPS 1 VAS 2 blokje   4 - 4 | 4e van 10
zaterdag 2 november 2019 KNSB 2C Rijswijk 1 VAS 1 blokje   3 - 5 | 1-3e van 10
zaterdag 2 november 2019 KNSB 2B Purmerend 1 VAS 2 blokje   4 - 4 | 7-8e van 10
zaterdag 2 november 2019 KNSB 4E Purmerend 2 VAS 3 blokje   4 - 3 | 10e van 10
zaterdag 2 november 2019 KNSB 6C ZSC-Saende 3 VAS 4 blokje   3 - 4 | 3e van 8
donderdag 7 november 2019 SGA 1A VAS 3 De Volewijckers 1 blokje   3 - 5 | 7-8e van 8
donderdag 14 november 2019 SGA Zilveren Beker VAS 1 Caissa 1 blokje   2 - 2
VAS uitgeschakeld
donderdag 14 november 2019 SGA Hoofdklasse VAS 2 De Raadsheer 1 blokje   2 - 5 | 5e uit 10
vrijdag 15 november 2019 SGA 2A ENPS 4 VAS 5 blokje   2 - 5 | 1e van 8
maandag 18 november 2019 SGA 2B Almere 2 VAS 6 blokje   5 - 3 | 8e van 8
dinsdag 19 november 2019 SGA Hoofdklasse Caisa 2 VAS 1 blokje   4 - 4 | 8e van 10
donderdag 21 november 2019 SGA 2B EsPion 2 VAS 4 blokje   2 - 5
zaterdag 23 november 2019 KNSB 2C VAS 1 HWP Sas van Gent 2 blokje   5 - 3 | 1e van 10
zaterdag 23 november 2019 KNSB 2B VAS 2 Paul Keres 2 blokje   1 - 6 | 8e van 10
zaterdag 23 november 2019 KNSB 4E VAS 3 Zuid-Oost United 1 blokje   3 - 5 | 10e van 10
zaterdag 23 november 2019 KNSB 6C VAS 4 De Waagtoren 4 blokje   4 - 3 | 2e van 8
vrijdag 29 november 2019 SGA 1A Chaturanga 1 VAS 3 blokje   4 - 4 | 6e van 8
vrijdag 6 december 2019 SGA Hoofdklasse Zukertort Amstelveen 1 VAS 1 blokje   6 - 2 | 8e van 10
Woensdag 11 of 18
december 2019
SGA Beker Goud
ronde 2
De Volewijckers VAS *** voorlopig ***
donderdag 12
of 19 december 2019
KNSB Beker
ronde 2
VAS Kennemer Combinatie *** voorlopig ***
vrijdag 13
of 20 december 2019
SGA Beker Brons
ronde 2
ENPS VAS *** voorlopig ***
donderdag 12 december 2019 SGA Hoofdklasse Oosten-Toren 1 VAS 2 blokje   . - .
donderdag 12 december 2019 KNSB Beker winnaar VAS - Amsterdam West Kennemer Combinatie blokje   . - .
donderdag 12 december 2019 SGA 2A VAS 5 De Raadsheer 3 blokje   . - .
zaterdag 14 december 2019 KNSB 2C SOPSWEPS'29 1 VAS 1 blokje   . - .
zaterdag 14 december 2019 KNSB 2B DSG Pallas 1 VAS 2 blokje   . - .
zaterdag 14 december 2019 KNSB 4E Shah Mata 1 VAS 3 blokje   . - .
zaterdag 14 december 2019 KNSB 6C Purmerend 3 VAS 4 blokje   . - .
donderdag 19 december 2019 SGA 2B VAS 4 Almere 2 blokje   . - .
donderdag 19 december 2019 SGA 2B VAS 6 De Amstel 2 blokje   . - .
10-26 januari 2020 Tata Steel
Chess Tournament
Chess on Tour: donderdag 16 januari in PSV-stadion in Eindhoven.
Weekendvierkampen 10-12 januari, dagvierkampen 13-15 januari.
Tienkampen 17-26 januari (rustdag 23 januari).
deelnemerslijst amateurs.
donderdag 30 januari 2020 SGA 1A VAS 3 Amsterdam West 3 blokje   . - .
zaterdag 1 februari 2020 KNSB 2C VAS 1 DD 1 blokje   . - .
zaterdag 1 februari 2020 KNSB 2B VAS 2 Caissa 2 blokje   . - .
zaterdag 1 februari 2020 KNSB 4E VAS 3 Caissa 4 blokje   . - .
zaterdag 1 februari 2020 KNSB 6C VAS 4 HWP Haarlem 4 blokje   . - .
maandag 3 februari 2020 SGA 2A Almere 1 VAS 5 blokje   . - .
woensdag 12 februari 2020 SGA 2B De Amstel 2 VAS 4 blokje   . - .
donderdag 13 februari 2020 SGA Hoofdklasse VAS 1 ENPS 1 blokje   . - .
donderdag 20 februari 2020 SGA Hoofdklasse VAS 2 Boven IJ 1 blokje   . - .
donderdag 20 februari 2020 SGA 2B Oosten-Toren 2 VAS 6 blokje   . - .
woensdag 26 februari 2020 SGA Hoofdklasse De Raadsheer 1 VAS 1 blokje   . - .
vrijdag 28 februari 2020 SGA 1A ENPS 2 VAS 3 blokje   . - .
donderdag 5 maart 2020 SGA Hoofdklasse Amsterdam West 1 VAS 2 blokje   . - .
zaterdag 7 maart 2020 KNSB 2C Messemaker 1847 1 VAS 1 blokje   . - .
zaterdag 7 maart 2020 KNSB 2B De Waagtoren 1 VAS 2 blokje   . - .
zaterdag 7 maart 2020 KNSB 4E De Waagtoren 3 VAS 3 blokje   . - .
zaterdag 7 maart 2020 KNSB 6C Leiderdorp 2 VAS 4 blokje   . - .
donderdag 12 maart 2020 SGA 2A VAS 5 Isolani 1 blokje   . - .
donderdag 19 maart 2020 SGA Hoofdklasse VAS 2 Zukertort Amstelveen 1 blokje   . - .
donderdag 19 maart 2020 SGA 2B VAS 4 Oosten-Toren 2 blokje   . - .
donderdag 19 maart 2020 SGA 2B VAS 6 Pegasus Amstelveen 1 blokje   . - .
maandag 23 maart 2020 SGA 1A Fischer Z 1 VAS 3 blokje   . - .
donderdag 26 maart 2020 SGA Hoofdklasse VAS 1 Oosten Toren 1 blokje   . - .
zaterdag 28 maart 2020 KNSB 2C VAS 1 Schaakmat Westland 1 blokje   . - .
zaterdag 28 maart 2020 KNSB 2B VAS 2 Amersfoort 1 blokje   . - .
zaterdag 28 maart 2020 KNSB 4E VAS 3 Aartswoud 1 blokje   . - .
zaterdag 28 maart 2020 KNSB 6C VAS 4 Magnus Anna Paulowna Comb. 3 blokje   . - .
donderdag 2 april 2020 SGA Hoofdklasse VAS 2 Caissa 1 blokje   . - .
vrijdag 3 april 2020 SGA 2A MSK 1 VAS 5 blokje   . - .
maandag 6 april 2020 SGA Hoofdklasse Boven IJ 1 VAS 1 blokje   . - .
dinsdag 7 april 2020 SGA 2B Pegasus Amstelveen 1 VAS 4 blokje   . - .
woensdag 15 april 2020 SGA 2B De Raadsheer 2 VAS 6 blokje   . - .
zaterdag 18 april 2020 KNSB 2C AAS 1 VAS 1 blokje   . - .
zaterdag 18 april 2020 KNSB 2B Santpoort 1 VAS 2 blokje   . - .
zaterdag 18 april 2020 KNSB 4E Amsterdam West 1 VAS 3 blokje   . - .
zaterdag 18 april 2020 KNSB 6C LSG 7 VAS 4 blokje   . - .
donderdag 23 april 2020 SGA 1A VAS 3 Caissa 4 blokje   . - .
donderdag 30 april 2020 SGA Hoofdklasse VAS 1 Amsterdam West 1 blokje   . - .
donderdag 7 mei 2020 SGA 2A VAS 5 Fischer Z 2 blokje   . - .
dinsdag 12 mei 2020 SGA Hoofdklasse Caissa 2 VAS 2 blokje   . - .
donderdag 14 mei 2020 SGA 2B VAS 4 De Raadsheer 2 blokje   . - .
donderdag 14 mei 2020 SGA 2B VAS 6 Esion 2 blokje   . - .
zaterdag 16 mei 2020 KNSB 2C VAS 1 Philidor Leiden 1 blokje   . - .
zaterdag 16 mei 2020 KNSB 2B VAS 2 Oegstgeest'80 1 blokje   . - .
zaterdag 16 mei 2020 KNSB 4E VAS 3 De Uil 1 blokje   . - .

Speeldata KNSB klasse 4 en hoger:
Ronde 1: 28 september 2019
Ronde 2: 2 november 2019
Ronde 3: 23 november 2019
Ronde 4: 14 december 2019
Ronde 5: 1 februari 2020
Ronde 6: 7 maart 2020
Ronde 7: 28 maart 2020
Ronde 8: 18 april 2020
Ronde 9: 16 mei 2020
Klasse 5 en lager beginnen op zaterdag 2 november 2019, laatste ronde op zaterdag 18 april 2020.