SGA-beker: Goud (rating onbeperkt): VAS bye in eerste ronde Zilver (rating onder 1900): VAS 1- Caissa 1 Brons (rating onder 1600): VAS bye in de eerste ronde
Indeling VAS-teams seizoen 2019-2020
VAS 1 = KNSB 2C VAS 2 = KNSB 2B VAS 3 = KNSB 4E VAS 4 = KNSB 6C VAS 1 (5) = SGA Hoofdklasse VAS 2 (6) = SGA Hoofdklasse VAS 3 (7) = SGA Klasse 1A VAS 4 (8) = SGA Klasse 2B VAS 5 (9) = SGA Klasse 2A VAS 6 (10) = SGA Klasse 2B
speeldatum | klasse | thuis | uit | uitslag, opmerkingen | plaats op ranglijst |
---|---|---|---|---|
Vergissingen voorbehouden Raadpleeg bij twijfel de site van de KNSB (www.schaken.nl) en/of de SGA (www.sgaschaken.nl). Laat de muisaanwijzer zonder te klikken rusten op de uitslag rechts en er verschijnt verklarende tekst over de wedstrijd. |
winst gelijk verlies voorlopig |
|||
zaterdag 28 september 2019 | KNSB 2C | VAS 1 | Zukertort Amstelveen 2 | 5 - 3 | 2e van 10 |
zaterdag 28 september 2019 | KNSB 2B | VAS 2 | JuRo Unirek / De Wijker Toren 1 | 3½ - 4½ | 6-8e van 10 |
zaterdag 28 september 2019 | KNSB 4E | VAS 3 | JuRo Unirek / De Wijker Toren 2 | 3 - 5 | 8e van 10 |
vrijdag 4 oktober 2019 | SGA 1A | Zukertort Amstelveen 2 | VAS 3 | 5½ - 2½ | 6-8e van 8 |
donderdag 10 oktober 2019 | SGA Hoofdklasse | VAS 2 | VAS 1 | 4½ - 3½ |
donderdag 17 oktober 2019 | SGA 2A | VAS 5 | Caissa 5 | 5½ - 2½ | 2-3e van 8 |
donderdag 24 oktober 2019 | KNSB Beker | VAS | Amsterdam West | 2 - 2 Alleen winst door de zwartspelers, de vluggerronde leverde VAS winst op met 3½-½. |
donderdag 24 oktober 2019 | SGA Hoofdklasse | VAS 1 | Caissa 1 | 2½ - 5½ | 10e van 10 |
donderdag 24 oktober 2019 | SGA 2B | VAS 6 | VAS 4 | 2 - 6 |
vrijdag 1 november 2019 | SGA Hoofdklasse | ENPS 1 | VAS 2 | 4 - 4 | 4e van 10 |
zaterdag 2 november 2019 | KNSB 2C | Rijswijk 1 | VAS 1 | 3 - 5 | 1-3e van 10 |
zaterdag 2 november 2019 | KNSB 2B | Purmerend 1 | VAS 2 | 4 - 4 | 7-8e van 10 |
zaterdag 2 november 2019 | KNSB 4E | Purmerend 2 | VAS 3 | 4½ - 3½ | 10e van 10 |
zaterdag 2 november 2019 | KNSB 6C | ZSC-Saende 3 | VAS 4 | 3½ - 4½ | 3e van 8 |
donderdag 7 november 2019 | SGA 1A | VAS 3 | De Volewijckers 1 | 3 - 5 | 7-8e van 8 |
donderdag 14 november 2019 | SGA Zilveren Beker | VAS 1 | Caissa 1 | 2 - 2 VAS uitgeschakeld |
donderdag 14 november 2019 | SGA Hoofdklasse | VAS 2 | De Raadsheer 1 | 2½ - 5½ | 5e uit 10 |
vrijdag 15 november 2019 | SGA 2A | ENPS 4 | VAS 5 | 2½ - 5½ | 1e van 8 |
maandag 18 november 2019 | SGA 2B | Almere 2 | VAS 6 | 5 - 3 | 8e van 8 |
dinsdag 19 november 2019 | SGA Hoofdklasse | Caisa 2 | VAS 1 | 4 - 4 | 8e van 10 |
donderdag 21 november 2019 | SGA 2B | EsPion 2 | VAS 4 | 2½ - 5½ |
zaterdag 23 november 2019 | KNSB 2C | VAS 1 | HWP Sas van Gent 2 | 5 - 3 | 1e van 10 |
zaterdag 23 november 2019 | KNSB 2B | VAS 2 | Paul Keres 2 | 1½ - 6½ | 8e van 10 |
zaterdag 23 november 2019 | KNSB 4E | VAS 3 | Zuid-Oost United 1 | 3 - 5 | 10e van 10 |
zaterdag 23 november 2019 | KNSB 6C | VAS 4 | De Waagtoren 4 | 4½ - 3½ | 2e van 8 |
vrijdag 29 november 2019 | SGA 1A | Chaturanga 1 | VAS 3 | 4 - 4 | 6e van 8 |
vrijdag 6 december 2019 | SGA Hoofdklasse | Zukertort Amstelveen 1 | VAS 1 | 6 - 2 | 8e van 10 |
donderdag 12 december 2019 | KNSB Beker ronde 2 |
VAS | Kennemer Combinatie | 1½ - 2½ | VAS eruit |
donderdag 12 december 2019 | SGA Hoofdklasse | Oosten-Toren 1 | VAS 2 | ½ - 7½ | 5e van 10 |
zaterdag 14 december 2019 | KNSB 2C | SOPSWEPS'29 1 | VAS 1 | 4½ - 3½ | 2e van 10 |
zaterdag 14 december 2019 | KNSB 2B | DSG Pallas 1 | VAS 2 | 2½ - 5½ | 7e van 10 |
zaterdag 25 januari 2020 | KNSB 4E | Shah Mata 1 | VAS 3 | 2½ - 5½ | ged. 8/10 van 10 |
zaterdag 14 december 2019 | KNSB 6C | Purmerend 3 | VAS 4 | 2½ - 5½ | 2e van 8 |
donderdag 19 december 2019 gespeeld 20 februari 2020 |
SGA 2B | VAS 4 | Almere 2 | 6 - 2 | 1e van 8 |
donderdag 19 december 2019 | SGA 2B | VAS 6 | De Amstel 2 | 4 - 4 | 8e van 8 |
10-26 januari 2020 | Tata Steel Chess Tournament |
Chess on Tour: donderdag 16 januari in PSV-stadion in Eindhoven. Weekendvierkampen 10-12 januari, dagvierkampen 13-15 januari. Tienkampen 17-26 januari (rustdagen 20 en 23 januari). |
deelnemerslijst amateurs. | |
donderdag 30 januari 2020 | SGA 1A | VAS 3 | Amsterdam West 3 | 3½ - 4½ | 8e van 8 |
zaterdag 1 februari 2020 | KNSB 2C | VAS 1 | DD 1 | 3 - 5 | 5-6e van 10 |
zaterdag 1 februari 2020 | KNSB 2B | VAS 2 | Caissa 2 | 4½ - 3½ | 4-6e van 10 |
zaterdag 1 februari 2020 | KNSB 4E | VAS 3 | Caissa 4 | 6 - 2 | 5-6e van 10 |
zaterdag 1 februari 2020 | KNSB 6C | VAS 4 | HWP Haarlem 4 | 4½ - 3½ | 1-2e van 8 |
maandag 3 februari 2020 | SGA 2A | Almere 1 | VAS 5 | 3½ - 4½ | 1e van 8 |
woensdag 5 februari 2020 | SGA Beker Goud ronde 2 |
De Volewijckers | VAS | 2 - 2 | VAS door naar ronde 3 wegens winst aan de borden 1 en 2 |
woensdag 12 februari 2020 | SGA 2B | De Amstel 2 | VAS 4 | 2½ - 5½ | 1e van 8 |
donderdag 13 februari 2020 | SGA Hoofdklasse | VAS 1 | ENPS 1 | 6 - 2 | 9e van 10 |
donderdag 20 februari 2020 | SGA Hoofdklasse | VAS 2 | Boven IJ 1 | 4 - 4 | 4e van 10 |
donderdag 20 februari 2020 | SGA 2B | Oosten-Toren 2 | VAS 6 | 5½ - 2½ | 7e van 8 |
vrijdag 21 februari 2020 | SGA Beker Brons ronde 2 |
ENPS | VAS | 2 - 2 VAS door |
woensdag 26 februari 2020 | SGA Hoofdklasse | De Raadsheer 1 | VAS 1 | 3 - 5 |
donderdag 12 december 2019 gespeeld 27-2-2020 |
SGA 2A | VAS 5 | De Raadsheer 3 | 6½ - 1½ | 1e van 8 |
vrijdag 28 februari 2020 | SGA 1A | ENPS 2 | VAS 3 | 3½ - 4½ | 7e van 8 |
donderdag 5 maart 2020 | SGA Hoofdklasse | Amsterdam West 1 | VAS 2 | 4½ - 3½ 5e van 10 |
zaterdag 7 maart 2020 | KNSB 2C | Messemaker 1847 1 | VAS 1 | 5 - 3 | 5-6e uit 10 |
zaterdag 7 maart 2020 | KNSB 2B | De Waagtoren 1 | VAS 2 | 4½ - 3½ | 6e uit 10 |
zaterdag 7 maart 2020 | KNSB 4E | De Waagtoren 3 | VAS 3 | 3½ - 4½ | 5e van 10 |
zaterdag 7 maart 2020 | KNSB 6C | Leiderdorp 2 | VAS 4 | 6½ - 1½ | 3e van 8 |
donderdag 12 maart 2020 | SGA 2A | VAS 5 | Isolani 1 | 4 - 4 | 1e van 8 |
donderdag 19 maart 2020 | SGA Hoofdklasse | VAS 2 | Zukertort Amstelveen 1 | Afgelast |
donderdag 19 maart 2020 | SGA 2B | VAS 4 | Oosten-Toren 2 | Afgelast |
donderdag 19 maart 2020 | SGA 2B | VAS 6 | Pegasus Amstelveen 1 | Afgelast |
maandag 23 maart 2020 | SGA 1A | Fischer Z 1 | VAS 3 | Afgelast |
donderdag 26 maart 2020 | SGA Hoofdklasse | VAS 1 | Oosten Toren 1 | Afgelast |
vrijdag 27 maart 2020 | n.v.t. | Laatste uitzending van De Wereld Draait Door | ||
zaterdag 28 maart 2020 | KNSB 2C | VAS 1 | Schaakmat Westland 1 | Afgelast |
zaterdag 28 maart 2020 | KNSB 2B | VAS 2 | Amersfoort 1 | Afgelast |
zaterdag 28 maart 2020 | KNSB 4E | VAS 3 | Aartswoud 1 | Afgelast |
zaterdag 28 maart 2020 | KNSB 6C | VAS 4 | Magnus Anna Paulowna Comb. 3 | Afgelast |
zondag 29 maart 2020 | n.v.t. | begin zomertjd, klok een uur vooruit | ||
donderdag 2 april 2020 | SGA Hoofdklasse | VAS 2 | Caissa 1 | . - . |
vrijdag 3 april 2020 | SGA 2A | MSK 1 | VAS 5 | . - . |
maandag 6 april 2020 | SGA Hoofdklasse | Boven IJ 1 | VAS 1 | . - . |
dinsdag 7 april 2020 | SGA 2B | Pegasus Amstelveen 1 | VAS 4 | . - . |
maandag 13 april 2020 | n.v.t. | Tweede Paasdag | ||
woensdag 15 april 2020 | SGA 2B | De Raadsheer 2 | VAS 6 | . - . |
zaterdag 18 april 2020 | KNSB 2C | AAS 1 | VAS 1 | . - . |
zaterdag 18 april 2020 | KNSB 2B | Santpoort 1 | VAS 2 | . - . |
zaterdag 18 april 2020 | KNSB 4E | Amsterdam West 1 | VAS 3 | . - . |
zaterdag 18 april 2020 | KNSB 6C | LSG 7 | VAS 4 | . - . |
donderdag 23 april 2020 | SGA 1A | VAS 3 | Caissa 4 | . - . |
donderdag 30 april 2020 | SGA Hoofdklasse | VAS 1 | Amsterdam West 1 | . - . |
donderdag 7 mei 2020 | SGA 2A | VAS 5 | Fischer Z 2 | . - . |
dinsdag 12 mei 2020 | SGA Hoofdklasse | Caissa 2 | VAS 2 | . - . |
donderdag 14 mei 2020 | SGA 2B | VAS 4 | De Raadsheer 2 | . - . |
donderdag 14 mei 2020 | SGA 2B | VAS 6 | Esion 2 | . - . |
zaterdag 16 mei 2020 | KNSB 2C | VAS 1 | Philidor Leiden 1 | . - . |
zaterdag 16 mei 2020 | KNSB 2B | VAS 2 | Oegstgeest'80 1 | . - . |
zaterdag 16 mei 2020 | KNSB 4E | VAS 3 | De Uil 1 | . - . |
donderdag 21 mei | n.v.t. | Hemelvaartsdag | ||
maandag 1 juni | n.v.t. | Tweede Pinksterdag | ||
27/6 tot en met 19/7 2020 | n.v.t. | Ronde van Frankrijk 2020 | ||
13/7 tot en met 21/8 2020 | n.v.t. | De Slimste Mens zomer 2020 (KRO-NCRV op NPO 2, onder voorbehoud) | ||
zondag 25 oktober 2020 | n.v.t. | einde zomertjd, klok een uur achteruit | ||
15-31 januari 2021 | Tata Steel Chess Tournament |
Chess on Tour: n.n.b. Weekendvierkampen 15-17 januari, dagvierkampen 18-20 januari. Tienkampen 22-31 januari (rustdagen 25 en 28 januari). |
||
Speeldata KNSB klasse 4 en hoger: |