WK voetbal 2018 Rusland
Uitslagen

do 14/6:
Rusland    - Saoedi ArabiŽ  5-0
vr 15/6:
Egypte     - Uruguay        0-1
Marokko    - Iran           0-1
Portugal   - Spanje         3-3
za 16/6:
Frankrijk  - AustraliŽ      2-1
ArgentiniŽ - IJsland        1-1
Peru       - Denemarken     0-1
KroatiŽ    - Nigeria        2-0
zo 17/6:
Costa Rica - ServiŽ         0-1
Duitsland  - Mexico         0-1
BraziliŽ   - Zwitserland    1-1
ma 18/6:
Zweden     - Zuid-Korea     1-0
BelgiŽ     - Panama         3-0
TunesiŽ    - Engeland       1-2 
di 19/6:
Colombia   - Japan          1-2
Polen      - Senegal        1-2
Rusland    - Egypte         3-1
wo 20/6:
Portugal   - Marokko        1-0
Uruguay    - Saoedi ArabiŽ  1-0
Iran       - Spanje         0-1
do 21/6:
Denemarken - AustraliŽ      1-1
Frankrijk  - Peru           1-0
ArgentiniŽ - KroatiŽ        0-3
vr 22/6:
BraziliŽ   - Costa Rica     2-0
Nigeria    - IJsland        2-0
ServiŽ     - Zwitserland    1-2
za 23/6:
BelgiŽ     - TunesiŽ        5-2
Zuid-Korea - Mexico         1-2
Duitsland  - Zweden         2-1
zo 24/6:
Engeland   - Panama         6-1
Japan      - Senegal        2-2
Polen      - Colombia       0-3
ma 25/6:
Uruguay      - Rusland      3-0
Saudi-ArabiŽ - Egypte       2-1
Iran         - Portugal     1-1
Spanje       - Marokko      2-2
di 26/6:
Denemarken  - Frankrijk     0-0
AustraliŽ   - Peru          0-2
IJsland     - KroatiŽ       1-2
Nigeria     - ArgentiniŽ    1-2
wo 27/6:
Duitsand    - Zuid-Korea    0-2
Mexico      - Zweden        0-3
BraziliŽ    - ServiŽ        2-0
Costa Rica  - Zwitserland   2-2
do 28/6:
Senegal     - Colombia      0-1
Japan       - Polen         0-1
Engeland    - BelgiŽ        0-1
Panama      - TunesiŽ       1-2

Standen

Groep A
1 Uruguay       3  3  0  0  9  5-0
2 Rusland       3  2  0  1  6  8-4
3 Saudi-Arabia  3  1  0  2  3  2-7
4 Egypte        3  0  0  3  0  2-6

Groep B
1 Spanje        3  1  2  0  5  6-5
2 Portugal      3  1  2  0  5  5-4
3 Iran          3  1  1  1  4  2-2
4 Marokko       3  0  1  2  1  2-4

Groep C
1 Frankrijk     3  2  1  0  7  3-1
2 Denemarken    3  1  2  0  5  2-1
3 Peru          3  1  0  2  3  2-2
4 AustraliŽ     3  0  1  2  1  2-5

Groep D
1 KroatiŽ       3  3  0  0  9  7-1
2 ArgentiniŽ    3  1  1  1  4  3-5
3 Nigeria       3  1  0  2  3  3-4
4 IJsland       3  0  1  2  1  2-5

Groep E
1 BraziliŽ      3  2  1  0  7  5-1
2 Zwitserland   3  1  2  0  5  5-4
3 ServiŽ        3  1  0  2  3  2-4
4 Costa Rica    3  0  1  2  1  2-5

Groep F
1 Zweden        3  2  0  1  6  5-2
2 Mexico        3  2  0  1  6  3-4
3 Zuid-Korea    3  1  0  2  3  3-3
4 Duitsland     3  1  0  2  3  2-4

stand groep G
1 BelgiŽ        3  3  0  0  9  9-2
2 Engeland      3  2  0  1  6  8-3
3 TunesiŽ       3  1  0  2  3  5-8
4 Panama        3  0  0  3  0  2-11

Groep H
1 Colombia      3  2  0  1  6  5-2
2 Japan         3  1  1  1  4  4-4 4x geel
3 Senegal       3  1  1  1  4  4-4 6x geel = out
4 Polen         3  1  0  2  3  2-5

Totaalranglijst

1 BelgiŽ        3  3  0  0  9  9-2
1 KroatiŽ       3  3  0  0  9  7-1
1 Uruguay       3  3  0  0  9  5-0
1 BraziliŽ      3  2  1  0  7  5-1
1 Frankrijk     3  2  1  0  7  3-1
2 Engeland      3  2  0  1  6  8-3
1 Colombia      3  2  0  1  6  5-2
1 Zweden        3  2  0  1  6  5-2
2 Rusland       3  2  0  1  6  8-4
2 Mexico        3  2  0  1  6  3-4
1 Spanje        3  1  2  0  5  6-5
2 Portugal      3  1  2  0  5  5-4
2 Zwitserland   3  1  2  0  5  5-4
2 Denemarken    3  1  2  0  5  2-1
2 Japan         3  1  1  1  4  4-4
2 ArgentiniŽ    3  1  1  1  4  3-5

eruit:

3 Senegal       3  1  1  1  4  4-4
3 Iran          3  1  1  1  4  2-2
3 Zuid-Korea    3  1  0  2  3  3-3
3 Peru          3  1  0  2  3  2-2
3 Nigeria       3  1  0  2  3  3-4
4 Duitsland     3  1  0  2  3  2-4
3 ServiŽ        3  1  0  2  3  2-4
3 TunesiŽ       3  1  0  2  3  5-8
4 Polen         3  1  0  2  3  2-5
3 Saudi-Arabia  3  1  0  2  3  2-7
4 Marokko       3  0  1  2  1  2-4
4 AustraliŽ     3  0  1  2  1  2-5
4 IJsland       3  0  1  2  1  2-5
4 Costa Rica    3  0  1  2  1  2-5
4 Egypte        3  0  0  3  0  2-6
4 Panama        3  0  0  3  0  2-11

achtste finale = vierde ronde:
30/6: Frankrijk - ArgentiniŽ   4-3
30/6: Uruguay - Portugal       2-1
 1/7: Spanje - Rusland wns     1-1
 1/7: KroatiŽ wns - Denemarken 1-1
 2/7: BraziliŽ - Mexico        2-0
 2/9: BelgiŽ - Japan           3-2
 3/9: Zweden - Zwitserland     1-0
 3/9: Colombia - Engeland wns  1-1

1 BelgiŽ        4  4  0  0 12 12-4 * winst
1 KroatiŽ       4  3  1  0 10  8-2 * winst
1 Uruguay       4  4  0  0 12  7-1 * winst
1 BraziliŽ      4  3  1  0 10  7-1 * winst
1 Frankrijk     4  3  1  0 10  7-4 * winst
1 Zweden        4  3  0  1  9  6-2 * winst
2 Engeland      4  2  1  1  7  9-4 * winst
2 Rusland       4  2  1  1  7  9-5 * winst
1 Colombia      4  2  1  1  7  6-3 * eruit
2 Mexico        4  2  0  2  6  3-6 * eruit
1 Spanje        4  1  3  0  6  7-6 * eruit
2 Denemarken    4  1  3  0  6  3-2 * eruit
2 Portugal      4  1  2  1  5  6-6 * eruit
2 Zwitserland   4  1  2  1  5  5-5 * eruit
2 Japan         4  1  1  2  4  6-7 * eruit
2 ArgentiniŽ    4  1  1  2  4  6-9 * eruit

kwartfinale = vijfde ronde:
6/7: 16:00 Uruguay - Frankrijk 0-2
6/7: 20:00 BraziliŽ - BelgiŽ 1-2
7/7: 16:00 Zweden - Engeland 0-2
7/7: 20:00 Rusland - KroatiŽ wns 2-2

1 BelgiŽ        5  5  0  0 15 14-5 door
1 Frankrijk     5  4  1  0 13  9-4 door
1 KroatiŽ       5  3  2  0 11 10-4 door
2 Engeland      5  3  1  1 10 11-4 door
1 BraziliŽ      5  3  1  1 10  8-3 out
1 Zweden        5  3  0  2  9  6-4 out
2 Rusland       5  2  2  1  8 11-7 out
1 Uruguay       5  4  0  1 12  7-3 out

halve finale = zesde ronde:
10/7: 20:00 Frankrijk - BelgiŽ 1-0
11/7: 20:00 Engeland - KroatiŽ 1-2

1 Frankrijk     6  5  1  0 16 10-4
1 BelgiŽ        6  5  0  1 15 14-6
1 KroatiŽ       6  4  2  0 14 12-5
2 Engeland      6  3  1  2 10 12-6

troostfinale:
14/7: BelgiŽ - Engeland   2-0
finale:
15/7: Frankrijk - KroatiŽ 4-2

Top 4 over het hele toernooi:
1 Frankrijk     7  6  1  0 19 14-6  kampioen
1 BelgiŽ        7  5  0  1 18 16-6  derde
1 KroatiŽ       7  4  2  1 14 14-9  runner-up
2 Engeland      7  3  2  2 10 12-8  vierde

17:00 (UTC+3) en 18:00 (UTC+4) = 16:00
21:00 (UTC+3) = 20:00
                 + = door   8e   kw.  halve
                 - = eruit  fin. fin. finale
 1 Duitsland     -
 2 BraziliŽ      +           +    -
 3 BelgiŽ        +           +    +    - 3e
 4 Portugal      =           -
 5 ArgentiniŽ    +           -
 6 Zwitserland   +           -
 7 Frankrijk     +           +    +    + 1e
 8 Polen         -
 9 (Chili)
10 Spanje        +           -
11 Peru          -
12 Engeland      +           +    +    - 4e
12 Denemarken    +           -
14 Uruguay       +           +    -
15 Mexico        +           -
16 Colombia      +           -
17 (Nederlasnd)
18 (Wales)
19 (ItaliŽ)
20 KroatiŽ       +           +    +   + 2e
21 TunesiŽ       -
22 IJsland       -
23 Costa Rica    -
24 Zweden        +           +    -
27 Senegal       -
34 ServiŽ        -
36 AustraliŽ     -
37 Iran          -
41 Marokko       -
45 Egypte        -
48 Nigeria       -
55 Panama        -
57 Zuid-Korea    -
61 Japan         +           -
67 Saoudi-ArabiŽ -
70 Rusland       +           +    -

kwartfinale:

6/7: 16:00 Uruguay - Frankrijk 0-2
6/7: 20:00 BraziliŽ - BelgiŽ 1-2
7/7: 16:00 Zweden - Engeland 0-2
7/7: 20:00 Rusland - KroatiŽ wns 2-2

Halve finale:
Frankrijk - BelgiŽ   1-0
KroatiŽ   - Engeland 2-1

troostfinale:
BelgiŽ     - Engeland        2-0
finale:
Frankrijk  - KroatiŽ         4-2

rangijst aantal tegendoelpunten, oftewel welke ploeg heeft de beste verdediging.
2: Denemarken          uit 4
2: Iran en Peru        uit 3
3: BraziliŽ en Uruguay uit 5
3: Colombia            uit 4
3: Zuid-Korea          uit 3
**************************************************************************************************
do 14/6:
Rusland      - Saoedi ArabiŽ 5-0
vr 15/6:
Egypte       - Uruguay       0-1
Marokko      - Iran          0-1
Portugal     - Spanje        3-3
za 16/6:
Frankrijk    - AustraliŽ     2-1
ArgentiniŽ   - IJsland       1-1
Peru         - Denemarken    0-1
KroatiŽ      - Nigeria       2-0
zo 17/6:
Costa Rica   - ServiŽ        0-1
Duitsland    - Mexico        0-1
BraziliŽ     - Zwitserland   1-1
ma 18/6:
Zweden       - Zuid-Korea    1-0
BelgiŽ       - Panama        3-0
TunesiŽ      - Engeland      1-2
di 19/6:
Colombia     - Japan         1-2
Polen        - Senegal       1-2
Rusland      - Egypte        3-1
wo 20/6:
Portugal     - Marokko       1-0
Uruguay      - Saoedi ArabiŽ 1-0
Iran         - Spanje        0-1
do 21/6:
Denemarken   - AustraliŽ     1-1
Frankrijk    - Peru          1-0
ArgentiniŽ   - KroatiŽ       0-3
vr 22/6:
BraziliŽ     - Costa Rica    2-0
Nigeria      - IJsland       2-0
ServiŽ       - Zwitserland   1-2
za 23/6:
BelgiŽ       - TunesiŽ       5-2
Zuid-Korea   - Mexico        1-2
Duitsland    - Zweden        2-1
zo 24/6:
Engeland     - Panama        6-1
Japan        - Senegal       2-2
Polen        - Colombia      0-3
ma 25/6:
Uruguay      - Rusland       3-0
Saudi-ArabiŽ - Egypte        2-1
Iran         - Portugal      1-1
Spanje       - Marokko       2-2
di 26/6:
Denemarken  - Frankrijk      0-0
AustraliŽ   - Peru           0-2
Nigeria     - ArgentiniŽ     1-2
IJsland     - KroatiŽ        1-2
wo 27/6:
Duitsland   - Zuid-Korea     0-2
Mexico      - Zweden         0-3
BraziliŽ    - ServiŽ         2-0
Costa Rica  - Zwitserland    2-2
do 28/6:
Senegal     - Colombia       0-1
Japan       - Polen          0-1
BelgiŽ      - Engeland       1-0
Panama      - TunesiŽ        1-2
za 30/6
Frankrijk   - ArgentiniŽ     4-3
Uruguay     - Portugal       2-1
zo 1/7
Spanje      - Rusland wns    1-1
KroatiŽ wns - Denemarken     1-1
ma 2/7
BraziliŽ    - Mexico         2-0
BelgiŽ      - Japan          3-2
di 3/7
Zweden      - Zwitserland    1-0
Colombia    - Engeland wns   1-1
vr 6/6
Uruguay     - Frankrijk      0-2
BraziliŽ    - BelgiŽ         1-2
za 7/7
Zweden      - Engeland       0-2
Rusland     - KroatiŽ wns    2-2

halve finale:

di 10/7
Frankrijk   - BelgiŽ         1-0
wo 11/7
KroatiŽ     - Engeland       2-1

troostfinale:
za 14/7
BelgiŽ     - Engeland        2-0

finale:
zo 15/7
Frankrijk  - KroatiŽ         4-2